idle reshared this.

The media in this post is not displayed to visitors. To view it, please go to the original post.

"I wonder why my printer is acting up."

Well, I found out.

My pet bird Steve likes to peck at the printer until he gets a test print, and then the machine blows a bunch of warm air up his butt.

Honestly, I have only empathy.

reshared this

in reply to Abraxas3d

Is that a touch screen? Looking again through the video, it seems like Steve manages to tap or trigger the Power button somehow, taps on the Home button (presumably to wake up the screen), swipes on the screen, tries to tap a button at the top and then the blue button at the bottom on the next screen to presumably start the test print. Smart, Steve, very smart!
This entry was edited (Saturday, May 25, 2024, 4:47 PM)
in reply to idle

e-mail zemřel někdy v nultých letech, budiž mu Velký Bajtový Kyblík V Cloudu lehký.

(Angličtina to měla bez spojovníku Vždycky - teda od doby, kdy se do internetu připojila širší veřejnost - protože nátěr odlišuje tím, že pro něj má jiné slovo, "enamel")

This entry was edited (Friday, May 24, 2024, 6:39 PM)

Úkol zní jasně: zkontrolovat, že si obě verze dokumentu odpovídají, ale nečíst to a v žádném případě se nezamýšlet, jak by se to dalo napsat nebo uspořádat líp.

Hm.

To nejde.

Snažím se, ale fakt to nejde. Zase jsem se začetla a…

Ne, přestaň. Na to teď není čas.

Si jenom napíšu poznámku.

Kašli na to. BUDE V TOM JEŠTĚ VĚTŠÍ BORDEL. Pokračuj v kontrole.

Nečti to!

idle reshared this.

The media in this post is not displayed to visitors. To view it, please go to the original post.

Kamarádi, na začátek srpna hledáme chatičku (hlavně ne kemp) na max týden na dovolenou. Měla by být dostupná vlakem z Prahy a v okolí mít vyžití pro děti - koupaliště, hřiště, courání, muzea a pod.
Nechceme žádný luxus, spíš na přespání, abychom pak mohli přes den pobývat venku. Za tipy vás pak v létě odměním fotkama, abyste se mohli inspirovat na příští rok!
(foto ilustrační)
This entry was edited (Tuesday, May 21, 2024, 12:44 PM)

reshared this

Proč jsou větrníky (ty zákusky) tak pitomě dávkované?

Klasická velikost je obří, to mám problém sníst na posezení.

Teď jsem zkusila minivětrník. Tak třetinový (kdoví jestli), za víc než poloviční cenu oproti velkému. A ono je to zase málo! A při takhle nastavené ceně si přece nebudu kupovat dva.

Vy chcete, abych se vrátila k těm velkým, žejo?

#listopiš 17 – Trubička

Celou noc probděla. Přemítala a poslouchala občasné vzdechy z druhé strany pokoje, které jako by odpovídaly na její vlastní dech. Na lůžko neviděla, jen tušila změť stojanů, trubiček a hadiček, ale byla vděčná za společnost. Beze slova si dodávali sílu.

Když ji ráno začali chystat na operaci, konečně mohla zvednout hlavu. U druhé stěny nestálo lůžko, jen řada nachystaných přístrojů. Mladík v bílém plášti k ní jeden z nich přisunul. Když zapojil kanylu, bylo to jako podaná ruka.

Cestou na sál usínala v povědomém, povzbudivém objetí.

#microficton #mikropříběh