Když už tu máme celosvětové výpadky počítačů, je čas na moje oblíbené mentální cvičení.

Jaké máte schopnosti a znalosti, které by vám byly užitečné v případě kolapsu civilizace? A jaké zásadní vám naopak chybí? Co byste mohli nabídnout komunitě?

Já ještě umím psát rukou, heč! Ale jinak moc nevím, snad jen to háčkování a pletení. Jestli se apokalypsa obejde bez čepic, tak jsem v háji.