Tady v článku navrhují na sdílení fotek (v rámci rodiny nebo třeba z tábora rodičům) "soukromou skupinu třeba na WhatsAppu". Sdílet je v uzavřené skupině a ne veřejně je určitě dobrý nápad, ale proč zrovna WhatsApp? Jaké řešení byste (skupině neIT lidí) navrhli vy?
Edit: Zejména by mě teda zajímalo, co navrhovat těm dětským táborům, které aktuálně sypou fotky na Facebook. Tady je asi každá rada drahá.
like this