idle Sunday, February 25, 2024, 8:34 PM from Fedilab • idle Sunday, February 25, 2024, 8:34 PM from Fedilab • Nevím, proč velkému tubusu preclíků v čokoládě říkají v Mixitu „rodinné balení“. Já k tomu rodinu radši vůbec nepouštím. Detected languages Raw content Share via ... 11 people like this vbabka and Hlad like this.
in reply to idle c4t.dr34m in reply to idle • Sunday, February 25, 2024, 8:37 PM • • stejná otázka jako proč k sushi na svačinu dostanu pět sad hůlek 🤔 Detected languages Raw content Share via ... idle likes this.
c4t.dr34m
in reply to idle • • •idle likes this.